Rejestracja
0szt. za
0,00
PLN

Silniki pojazdów samochodowych podr. REA-WSiP

Podręcznik przeznaczony do nauczania przedmiotu silniki pojazdów samochodowych w zawodzie technik pojazdów samochodowych. Opracowany zgodnie z podstawą programową i standardami wymagań egzaminacyjnych. Dopuszczony przez MEN do użytku szkolnego.
Zawiera najważniejsze informacje związane z budową, zasadą działania oraz metodami obsługi i naprawy silników stosowanych w napędach pojazdów samochodowych. Składa się z 15 rozdziałów omawiających wyczerpująco poszczególne zagadnienia, m.in.: charakterystykę silnika, układy: karbowy, rozrządu, smarowania, chłodzenia, napędy alternatywne. Przygotowany w sposób jasny i przystępny stanowi niezwykle cenne źródło wiedzy dla uczniów i słuchaczy kształcących się w zawodzie technika pojazdów samochodowych.
Podręcznik ma bardzo atrakcyjną szatę graficzną, zawiera wiele kolorowych ilustracji, tabel, schematów i wykresów, które pomogą szybko i efektywnie przyswoić wiedzę.
Materiały dodatkowe dla nauczyciela:
Jeśli pracujesz z tym podręcznikiem, skorzystaj z materiału pomocniczego (ilustracje z książki) dostępnego w naszym Klubie nauczyciela.
Szukaj